MENÜ
Parçalı bulutlu

Ankara Büyükşehir Belediyesi ekipleri teyakkuzda!

Ankara Büyükşehir Belediyesi ekipleri, kar yağışına karşı vatandaşların mağduriyet yaşamaması için önlemlerini artırarak, sahada karla mücadele mesaisine başladı. Fen İşleri Daire Başkanlığı ekipleri, kar araçlarıyla ana arterler, caddeler ve bulvarlarda buzlanma riskine karşı tuzlama çalışmalarını sürdürüyor. Ekipler, merkez ve çevre ilçelerde kapanan yolları açarak, 150 bin ton buz stoğu ile buzlanma tehlikesine karşı gece-gündüz nöbet […]
ANKARA - 7 Aralık 2019 16:18 A A

Ankara Büyükşehir Belediyesi ekipleri, kar yağışına karşı vatandaşların mağduriyet yaşamaması için önlemlerini artırarak, sahada karla mücadele mesaisine başladı.
Fen İşleri Daire Başkanlığı ekipleri, kar araçlarıyla ana arterler, caddeler ve bulvarlarda buzlanma riskine karşı tuzlama çalışmalarını sürdürüyor. Ekipler, merkez ve çevre ilçelerde kapanan yolları açarak, 150 bin ton buz stoğu ile buzlanma tehlikesine karşı gece-gündüz nöbet tutacak. Büyükşehir Belediyesi karla mücadele için 3 bin 12 personel, 173 kar küreme aracı, 60 el ekibi, 298 damperli kamyon, 54 greyder, 35 loder, 83 kazıyıcı yükleyici, 19 lastikli eskavatör ve 29 dozeri görevlendirirken, Fen İşleri ve Kent Estetiği Daire Başkanlığı ile ASKİ ekipleri, kar, buz ve olası su taşkınlarına karşı mücadele edecek.

ANKARA - 16:18 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.