21° Açık

Leyla Aydemir’in katili kim?

Türkiye Leyla’nın ölümü ile yasa boğuldu… Ağrı’da Ramazan Bayramı’nın birinci günü kaybolmuş uzun bir süre yapılan tüm aramalara rağmen haber alınamamıştı. Geçtiğimiz günlerde ise milyonlarca kişi derinden etkileyen ve yasa boğan haber geldi. Minik Leyla’nın köyden 2 kilometre uzaklıktaki dere kenarında cansız bedeni bulundu. Bu acı olayın ardından İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, canlı yayında yaptığı […]
GENEL - 6 Temmuz 2018 09:31 A A

Türkiye Leyla’nın ölümü ile yasa boğuldu… Ağrı’da Ramazan Bayramı’nın birinci günü kaybolmuş uzun bir süre yapılan tüm aramalara rağmen haber alınamamıştı. Geçtiğimiz günlerde ise milyonlarca kişi derinden etkileyen ve yasa boğan haber geldi. Minik Leyla’nın köyden 2 kilometre uzaklıktaki dere kenarında cansız bedeni bulundu. Bu acı olayın ardından İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, canlı yayında yaptığı açıklamada ‘’ Sanki sonradan oraya getirilmiş gibi bir izlenim var. İlk belirlemelere göre tecavüz yok.” ifadelerini kullandı. Leyla’nın ölüm nedeni ile ilgili son dakika gelişmeleri gelmeye devam ederken sosyal medyada ‘Leyla’nın katili kim’ sorusunun da yanıtı merak edilenler arasında. Peki Leyla Aydemir neden öldü ve katili kim? İşte tüm ayrıntılar…

Leyla’nın ölüm nedeni günlerdir en çok merak edilen konular arasında geliyor. Tüm Türkiye’yi derinden etkileyen ve yasa boğan bu acı olay ile ilgili gelişmeler gelmeye devam ediyor. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, bu acı olay ile ilgili yaptığı açıklamada ‘defalarca aradığımız bir yerde bulundu’ ifadesini kullanmıştı. Peki Leyla’nın katili kim? ‘Leyla Aydemir neden öldü’ sorusunun yanıtı yapılacak olan otopsinin ardından kesinlik kazanacak.

LEYLA AYDEMİR NEDEN ÖLDÜ?

Leyla Aydemir’in ölüm nedeni ile ilgili olarak  Ağrı  Valisi Süleyman Elban tarafından son dakika açıklaması geldi. Süleyman Elban ölüm nedeni ile ilgili olarak önemli açıklamalarda bulundu.

LEYLA AYDEMİR’İN KATİLİ KİM?

Ağrı Bezirhane köyünde kaybolan ve dün toprağa verilen minik Leyla’nın ardından sosyal medyada dolaşan ‘Leyla’nın katili amcası Mehmet Aydemir’dir’ paylaşımlarına amca Yusuf Aydemir’den sert tepki geldi. İşte tüm ayrıntılar…

8-10 GÜN AÇ BIRAKILMIŞ!

Ağrı  Valisi Süleyman Elban tarafından gerçekleştirilen açıklamalar doğrultusunda Leyla’nın ölüm nedeni ortaya çıktı. Süleyman Elban ölüm nedeni ile ilgili olarak; “Ölüm nedeni çocuğun 8-10 gün aç bırakılması. Herhangi darp veya yaralanma izi mevcut değil. Bir vahşi hayvan tarafından yaralama da söz konusu değil. Çocukla ilgili herhangi bir istismar veya tecavüz emaresi yoktur. Kaçırılma şüphesi var” şeklinde ifadelere yer verdi.

Leyla cinayetiyle ilgili başlatılan soruşturmada önemli bir ayrıntı ortaya çıktı. Gözaltına alınan kişinin, Osmaniye’den Bezirhane köyüne gelen ve kendisinin ”medyum”, ”cinci hoca” olduğunu öne süren kadın olduğunun bilgisine ulaşıldı. Gözaltına alınan kadın, savcılık sorgusunun akabinde salıverildi.

Dedesi Torunumu bugün ot biçmek için bölgeye giden bir köylü bulmuş. Bize haber verdi. Gidip baktığımızda yüzü suya basılmış şekilde duruyordu. Sırtında yara izleri vardı. Yüzüne bakamadım. Mavi gözlümü bu hale getirenlerin bulunup adalet önünde hesap versin”şeklinde ifadelere yer verdi.

 

GENEL - 09:31 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.