Kınay’dan Özkul’un kızına taziyeye giden AKP’li başkana tepki: Senin ne işin var orada?

Türk Sineması’nın ve tiyatrosunun ulu çınarı  Münir Özkul’un, hayatını kaybetmesinin ardından AKP’li Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, Özkul’un kızına taziye ziyaretinde bulundu. Bu duruma tepkisiz kalamayan oyuncu Emre Kınay, sosyal paylaşım sitesi Twitter’dan   bir açıklama yaptı. Kınay açıklamasında,  şu ifadelere yer verdi: “Bugün yazmak istemezdim ama sevgili kızı Güner’in yanında görünce duramadım! Münir babanın […]
GÜNDEM - 5 Ocak 2018 18:46 A A

Türk Sineması’nın ve tiyatrosunun ulu çınarı  Münir Özkul’un, hayatını kaybetmesinin ardından AKP’li Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, Özkul’un kızına taziye ziyaretinde bulundu.

Bu duruma tepkisiz kalamayan oyuncu Emre Kınay, sosyal paylaşım sitesi Twitter’dan   bir açıklama yaptı. Kınay açıklamasında,  şu ifadelere yer verdi:

“Bugün yazmak istemezdim ama sevgili kızı Güner’in yanında görünce duramadım! Münir babanın defalarca sahnesine çıktığı Karaca Tiyatro’yu kapatan, filmlerinin galalarının yapıldığı Emek Sineması’nı paramparça AVM tepesine tıkıştıran belediye başkanı! Senin ne işin var orada? Affedin!” ifadelerini kullandı.

İşte o paylaşım:

 

 

GÜNDEM - 18:46 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.