10° Açık

Kılıçdaroğlu, TBMM Başkanı Yıldırım ile bir araya geldi

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Binali Yıldırım bir araya geldi. Görüşme Genel Başkan Kılıçdaroğlu’nun TBMM’deki makamında gerçekleşti. CHP lideri Kılıçdaroğlu ve Meclis Başkanı Yıldırım, görüşme sonrası gazetecilere şu açıklamada bulundu: CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Meclis Başkanı Yıldırım’ın nezaket ziyaretinde bulunduğunu söyleyerek, kendisine teşekkür etti.  Genel Başkan Kılıçdaroğlu, […]
GÜNDEM - 3 Aralık 2018 14:36 A A

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Binali Yıldırım bir araya geldi. Görüşme Genel Başkan Kılıçdaroğlu’nun TBMM’deki makamında gerçekleşti.
CHP lideri Kılıçdaroğlu ve Meclis Başkanı Yıldırım, görüşme sonrası gazetecilere şu açıklamada bulundu:

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Meclis Başkanı Yıldırım’ın nezaket ziyaretinde bulunduğunu söyleyerek, kendisine teşekkür etti.  Genel Başkan Kılıçdaroğlu, Yıldırım’ın görüşmede kendisini aynı zamanda parlamentodaki çalışmalar konusunda bilgilendirdiğini dile getirdi. Meclis Başkanı Yıldırım da, “Görüşmek için illa bir neden olması gerekmiyor. Sayın Genel Başkana nezaket ziyaretinde bulundum.” diye konuştu. Kılıçdaroğlu’nun, Meclis Başkanı olarak seçildikten sonra kendisini ziyaret ettiğini, daha sonra Meclisin tatile girdiğini hatırlatan Yıldırım, “Yeni dönemde hem Meclis çalışmaları hakkında bilgilendirme, istişare fırsatı bulduk hem de bu ziyaretimizi gerçekleştirmiş olduk” ifadesini kullandı.

GÜNDEM - 14:36 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.