-0° Açık

Kendileri küçük, kalpleri büyük

Altındağ Belediyesi kreşlerinde duyarlı ve sorumlu bireyler olarak yetişen Altındağlı minikler, kalpleri ısıtan bir iyilik hareketine imza attı. Güneşevler Kreşi öğrencileri, öğretmenleri ve velileri el ele vererek, Edirne’nin Havza ilçesinde bulunan Atatürk Anaokulu’nun kendileri gibi minik öğrencilerine yardım elini uzattı. Okulun öğrencilerine kıyafet, oyuncak ve kitap yardımında bulunan minikler, yardımseverlikleriyle gönülleri ısıttı. Ailelerinin de desteğiyle […]
ANKARA - 29 Ekim 2018 18:12 A A
Altındağ Belediyesi kreşlerinde duyarlı ve sorumlu bireyler olarak yetişen Altındağlı minikler, kalpleri ısıtan bir iyilik hareketine imza attı. Güneşevler Kreşi öğrencileri, öğretmenleri ve velileri el ele vererek, Edirne’nin Havza ilçesinde bulunan Atatürk Anaokulu’nun kendileri gibi minik öğrencilerine yardım elini uzattı. Okulun öğrencilerine kıyafet, oyuncak ve kitap yardımında bulunan minikler, yardımseverlikleriyle gönülleri ısıttı. Ailelerinin de desteğiyle kitap, kıyafet ve oyuncak dolu kolileri paketleyen minikler, bu sayede hem paylaşmanın önemini öğrendi, hem de yaşıtlarına örnek oldu.
Yardım kolileri yerine ulaştı
Altındağlı miniklerden Edirneli kardeşlerine yollanan yardım kolileri kısa sürede yerine ulaştı. Kolileri öğretmenleri ile birlikte açan Atatürk Anaokulu’nun öğrencileri, kendileri için yollanan hediyelere çok sevindi. Altındağlı minik kardeşlerine teşekkür eden Edirneli minik öğrenciler, sevinçlerini fotoğraf karelerine de yansıttı.
ANKARA - 18:12 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.