Karamollaoğlu’ndan ‘devrimci yumruk’ açıklaması: Gaza geldim

Karamollaoğlu, sosyal medyada alay konusu olmasına yol açan sağ yumruğu neden kaldırdığını açıkladı. İleri Haber’de yer alan habere göre;  Burdur’a yaptığı bir ziyaretin ardından arabayla giderken camı açıp sağ yumruğunu kaldıran Saadet Partisi Başkanı Temel Karamollaoğlu, yumruğu neden kaldırdığını açıkladı. ‘HALKI GÖRÜNCE GAZA GELDİM’ Sosyal medyada da alay konusu olan ‘yumruk’ fotoğrafıyla ilgili de konuşan […]
GÜNDEM - 31 Mart 2018 15:24 A A

Karamollaoğlu, sosyal medyada alay konusu olmasına yol açan sağ yumruğu neden kaldırdığını açıkladı.

İleri Haber’de yer alan habere göre;  Burdur’a yaptığı bir ziyaretin ardından arabayla giderken camı açıp sağ yumruğunu kaldıran Saadet Partisi Başkanı Temel Karamollaoğlu, yumruğu neden kaldırdığını açıkladı.

‘HALKI GÖRÜNCE GAZA GELDİM’

Sosyal medyada da alay konusu olan ‘yumruk’ fotoğrafıyla ilgili de konuşan Karamollaoğlu, “Burdur’daydık. Biliyorsunuz Burdur için şekerpancarı çok önemli bir geçim kaynağı. Dışarıda da çok büyük bir kalabalık vardı. Normalde bizim kendi işaretimizi yapardım ama dışarıdaki coşkuyu görünce heyecanlandım. Gaza geldik diyelim” ifadelerini kullandı.

Deniz Zeyrek’in köşesinde aktardığına göre Karamollaoğlu, CHP ve İYİ Parti ile seçim ittifakı yapmalarının da ilkelerine ters düşmeyeceğini iddia etti.

GÜNDEM - 15:24 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.