12° Açık
  • EURO
  • DOLAR

Karamollaoğlu: Erbakan Hoca’nın kemikleri sızliyeah!

Saadet Partisi Genel Başkanı ve cumhurbaşkanı adayı Temel Karamollaoğlu, Millet İttifakı’nda yer almalarını “Erbakan’ın kemikleri sızlıyor” diye eleştiren AK Partililere, Twitter’dan yanıt verdi. Karamollaoğlu, Necmettin Erbakan’ın 1996 yılında yaptığı bir konuşmasını Twitter’dan paylaşıp, bir sokak röportajında kurduğu ‘Laiklik elden gidiyor’ ve ‘155’i ararım, içeri aldırırım. Biz burada kürtaj yapıyoruz’ cümleleriyle son zamanlarda sosyal medyada fenomen […]
GÜNDEM - 5 Haziran 2018 16:44 A A

Saadet Partisi Genel Başkanı ve cumhurbaşkanı adayı Temel Karamollaoğlu, Millet İttifakı’nda yer almalarını “Erbakan’ın kemikleri sızlıyor” diye eleştiren AK Partililere, Twitter’dan yanıt verdi.

Karamollaoğlu, Necmettin Erbakan’ın 1996 yılında yaptığı bir konuşmasını Twitter’dan paylaşıp, bir sokak röportajında kurduğu ‘Laiklik elden gidiyor’ ve ‘155’i ararım, içeri aldırırım. Biz burada kürtaj yapıyoruz’ cümleleriyle son zamanlarda sosyal medyada fenomen haline gelen Süleyman Çakır’ın ‘gidiyor’ kelimesini ‘gidiyeah’ diye telaffuz etmesine de  göndermede bulunarak,  “Erbakan’ın kemikleri sızliyeah!” notu düşmeyi de ihmal etmedi.

İşte o paylaşım:

 

GÜNDEM - 16:44 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.