İttifak düzenlemesine, Yarkadaş’tan da tepki geldi! Direneceğiz

AK Parti ve MHP’nin, siyasi partilerin seçim ittifakına ilişkin düzenlemeyi içeren ortak kanun teklifini TBMM Başkanlığı’na sunmasına Tezcan’dan sonra bir tepki de CHP İstanbul Milletvekili Barış Yarkadaş’tan geldi. Yarkadaş, sosyal medya hesbaı Tiwitter’dan  maddelerle ilgili şu görselleri paylaşarak”İşte iki skandal madde… Mühürsüz oylar ile üzerinde leke çizik bulunan oylar da geçerli sayılacak. Seçim güvenliği, sandık başına […]
GÜNDEM - 21 Şubat 2018 17:50 A A

AK Parti ve MHP’nin, siyasi partilerin seçim ittifakına ilişkin düzenlemeyi içeren ortak kanun teklifini TBMM Başkanlığı’na sunmasına Tezcan’dan sonra bir tepki de CHP İstanbul Milletvekili Barış Yarkadaş’tan geldi.

Yarkadaş, sosyal medya hesbaı Tiwitter’dan  maddelerle ilgili şu görselleri paylaşarak”İşte iki skandal madde… Mühürsüz oylar ile üzerinde leke çizik bulunan oylar da geçerli sayılacak. Seçim güvenliği, sandık başına silahlı kişileri çağırma yetkisiyle de yok ediliyor. 3. MC, Türkiye’yi felakete sürüklüyor. Buna tüm gücümüzle direneceğiz!” notunu düştü.

 

GÜNDEM - 17:50 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.