İnce, Birleşik Kamu-İş Konfederasyonu’nu ziyaret etti

  24 Haziran 2018 tarihinde yapılacak seçimler için Cumhuriyet Halk Partisinin Cumhurbaşkanı adayı olan Muharrem İnce,  Birleşik Kamu-İş Konfederasyonu’nu ziyaret etti. Muharrem İnce’ye, CHP Grup Başkanvekili Engin Altay, CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba ve CHP Balıkesir Milletvekili Namık Havutça eşlik ettiler. Muharrem İnce ve beraberindeki heyeti, Konfederasyon Genel Başkanı Mehmet Balık ve Genel Sekreteri  […]
ANKARA - 26 Mayıs 2018 16:54 A A

 

24 Haziran 2018 tarihinde yapılacak seçimler için Cumhuriyet Halk Partisinin Cumhurbaşkanı adayı olan Muharrem İnce,  Birleşik Kamu-İş Konfederasyonu’nu ziyaret etti.

Muharrem İnce’ye, CHP Grup Başkanvekili Engin Altay, CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba ve CHP Balıkesir Milletvekili Namık Havutça eşlik ettiler.

Muharrem İnce ve beraberindeki heyeti, Konfederasyon Genel Başkanı Mehmet Balık ve Genel Sekreteri  Mücahit Dede, Genel Mali Sekreteri Ali Taştan, Genel Örgütlenme Sekreteri Hasan Kütük, Genel Eğitim, Basın-Yayın Sekreteri Türkan Başyiğit, Genel Dış İlişkileri ve Ar-Ge Sekreteri Doğan Altun ile Konfederasyonun üyesi sendika Genel Başkanları karşıladı.

 

ANKARA - 16:54 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.