Parçalı az bulutlu

Huzur Pazaryeri’nde çalışmalar tam gaz sürüyor

Çankaya Belediyesi’nin pazaryerlerini sadece sebze meyve alışverişinin yapıldığı yerlerden çıkarıp birer kent meydanı haline dönüştürdüğü pazaryerlerine bir yenisi daha ekleniyor.   Çankaya Belediyesi’nin zamanın şartlarıyla eskiyen ve yenilenmesi gereken pazaryerlerini sosyal aktivitelerin düzenlendiği, insanların sürekli kullanabileceği birer kent meydanı haline getirdiği pazaryerlerine Aşıkpaşa, Cebeci, 100. Yıl ve Esat’tan sonra Öveçlerde bulunan Huzur Pazaryeri de ekleniyor. […]
ANKARA - 7 Haziran 2018 12:51 A A

Çankaya Belediyesi’nin pazaryerlerini sadece sebze meyve alışverişinin yapıldığı yerlerden çıkarıp birer kent meydanı haline dönüştürdüğü pazaryerlerine bir yenisi daha ekleniyor.

 

Çankaya Belediyesi’nin zamanın şartlarıyla eskiyen ve yenilenmesi gereken pazaryerlerini sosyal aktivitelerin düzenlendiği, insanların sürekli kullanabileceği birer kent meydanı haline getirdiği pazaryerlerine Aşıkpaşa, Cebeci, 100. Yıl ve Esat’tan sonra Öveçlerde bulunan Huzur Pazaryeri de ekleniyor.

Konut yerleşiminin ve ticari işletmelerin yoğun olarak bulunduğu Öveçler bölgesinde bulunan Huzur Pazaryerinde çalışmalar tüm hızıyla sürerken pazaryeri haftanın 7 günü çeşitli biçimde hizmet verecek şekilde tasarlanıyor.

Sebze ve meyve tezgahlarının yanı sıra içerisinde sosyal etkinliklerin yapılabileceği, alışveriş mağazalarının bulunacağı Huzur Kapalı Pazaryeri 4 bin 961 metrekarelik alanıyla mahalle sakinlerine hizmet verecek.

ANKARA - 12:51 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.