15° Parçalı bulutlu

Hükümetten Bahçeli’ye ‘af’ yanıtı

Adalet Bakanı Abdülhamit Gül, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin af önerisine “af gündemimizde değildir” cevabını verdi.       Adalet Bakanı Abdülhamit Gül, memleketi Gaziantep’te Anadolu Yayıncılar Derneği tarafından hazırlanan Yerel Medya Soruyor programında, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin af çağrısına cevap verdi.  Sözcü’de yer alan habere göre, Gül, af konusunu soran gazeteciye, “Tam süre […]
GÜNDEM - 2 Haziran 2018 14:26 A A

Adalet Bakanı Abdülhamit Gül, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin af önerisine “af gündemimizde değildir” cevabını verdi.

 

 

 

Adalet Bakanı Abdülhamit Gül, memleketi Gaziantep’te Anadolu Yayıncılar Derneği tarafından hazırlanan Yerel Medya Soruyor programında, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin af çağrısına cevap verdi.  Sözcü’de yer alan habere göre, Gül, af konusunu soran gazeteciye, “Tam süre bitti derken, süreyi taşacak kocaman bir soru Arif beyden geldi” dedi. Gül daha sonra ise cevap verdiği soru ile ilgili, “Şuan için bir af gündemde değildir. Hükumetimizin gündeminde şuan için yoktur” cevabını verdi.

GÜNDEM - 14:26 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.