20° Açık

Hemşehrimiz Çoruk, Mamak Belediye Başkan A. Adayı olduğunu açıkladı

    İç Anadolu Belediyeler Birliği Genel Sekreteri ve başarılı bürokratlarımızdan Çorumlu hemşehrimiz Salim Çoruk, “Salim Çoruk Gelecek, Mamak Gülecek” sloganıyla, CHP’den Mamak Belediye Başkan Aday Adayı olduğunu açıkladı. Çoruk gazetemize yaptığı kısa açıklamada, şunları söyledi: 2019 yerel seçimleri için CHP’de, Belediye Başkan adaylarının atama yöntemiyle belirleneceği yönünde temayül oluştu. Büyük bir ihtimalle atama yöntemiyle […]
ANKARA - 3 Eylül 2018 18:06 A A

 

 

İç Anadolu Belediyeler Birliği Genel Sekreteri ve başarılı bürokratlarımızdan Çorumlu hemşehrimiz Salim Çoruk, “Salim Çoruk Gelecek, Mamak Gülecek” sloganıyla, CHP’den Mamak Belediye Başkan Aday Adayı olduğunu açıkladı.

Çoruk gazetemize yaptığı kısa açıklamada, şunları söyledi:

2019 yerel seçimleri için CHP’de, Belediye Başkan adaylarının atama yöntemiyle belirleneceği yönünde temayül oluştu. Büyük bir ihtimalle atama yöntemiyle adaylık belirleneceği için ki edindiğim bilgiler bu yönde,  belki bu konuda parti büyüklerimize kendimi ifade edebilirim diye düşündüm. Mamak ilçemizde Mamak’ın ufkunu daha da genişletmek ve daha ileriye taşımak için Mamak Belediye Başkanlığı’na aday olmayı hedefledim. Benim için tabii ki hayırlısı neyse o olsun.

Gerçekten zor ama güzel bir görev. Mamak’ı yakından tanıyorum. Sabah kalktığım andan itibaren Mamak’ı, yapılaşmasını takip ediyorum. Belediyemizin hizmetlerini, gelirlerini, yaptığı çalışmaları inceliyorum ve izliyorum. Mevcut başkan Mesut Akgül, gerçekten güzel şeylere imza attı.

ANKARA - 18:06 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.