15° Parçalı bulutlu

Halkbank’tan bir dolar açıklaması daha!

Halkbank’tan, dün gece 3.80’den dolar satışına ilişkin bir açıklama daha geldi. Yapılan açıklamada; ‘yapılan işlemlerin geçerli olmadığı’ ifade edildi. Halkbank’ın resmi sitesinden yapılan açıklamanın ayrıntıları şöyle: 31 Ağustos 2018 akşamı Bankamızca döviz kurlarının sisteme aktarılmasında kullanılan 3. parti bir yazılımdan kaynaklanan hatalı döviz kurları ile gerçekleştirilen müşteri döviz alım-satım işlemlerinin herhangi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Söz […]
EKONOMİ - 1 Eylül 2018 16:58 A A

Halkbank’tan, dün gece 3.80’den dolar satışına ilişkin bir açıklama daha geldi. Yapılan açıklamada; ‘yapılan işlemlerin geçerli olmadığı’ ifade edildi.

Halkbank’ın resmi sitesinden yapılan açıklamanın ayrıntıları şöyle:

31 Ağustos 2018 akşamı Bankamızca döviz kurlarının sisteme aktarılmasında kullanılan 3. parti bir yazılımdan kaynaklanan hatalı döviz kurları ile gerçekleştirilen müşteri döviz alım-satım işlemlerinin herhangi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Söz konusu işlemler nedeniyle Bankamızın ve müşterilerimizin hiçbir şekilde kar/zarar durumu oluşmamıştır. Sistemimiz, normal işleyişinde döviz alım-satım işlemlerine devam etmektedir.
Kamuoyunun bilgisine saygıyla sunulur.

 

EKONOMİ - 16:58 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.