Parçalı az bulutlu

Fatih Altaylı, polislere küfür yağdırdı! Haysiyetsiz şerefsizler

  Daha önce İl Milli Eğitim Müdürü’nün arabasını durdurduğu için açığa alınan bir polis memurunun arkasında kararlılıkla duran Habertürk yazarı Fatih Altaylı, bu kez polisle girdiği sert bir tartışmayla gündemde. Ortaya çıkan videoda, trafik polisine insani bir durum olduğunu anlatmaya çalışan ünlü gazetecinin daha sonra sinirlerine hakim olamayarak küfürler etmeye başladığı görülüyor. Altaylı tartışmanın ardından vatandaşlardan […]
GÜNDEM - 17 Ekim 2018 16:05 A A

 

Daha önce İl Milli Eğitim Müdürü’nün arabasını durdurduğu için açığa alınan bir polis memurunun arkasında kararlılıkla duran Habertürk yazarı Fatih Altaylı, bu kez polisle girdiği sert bir tartışmayla gündemde.

Ortaya çıkan videoda, trafik polisine insani bir durum olduğunu anlatmaya çalışan ünlü gazetecinin daha sonra sinirlerine hakim olamayarak küfürler etmeye başladığı görülüyor.

Altaylı tartışmanın ardından vatandaşlardan gelen ‘polis amirlerini suçlayıcı serzenişler üzerine ise’ amirlere de hakaret edip, olay yerinden hızla uzaklaşıyor.

Yaşanan olay üzerine Gazeteci Fatih Altaylı hakkında, aracını yasak park ettiği için uyaran polis memuruna hakaret ettiği iddiasıyla, “kamu görevlisine görevi nedeniyle hakaret” ve “tehdit” suçundan soruşturma başlatıldı.

(MedyaRadar)

GÜNDEM - 16:05 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.