18° Parçalı az bulutlu

Dolu mağdurlarına Çankaya el uzattı

Çankaya Belediyesi önceki gün ilçeyi etkisi altına alan sağanak yağış nedeniyle deposu dolu kütleleriyle dolan apartmanı temizledi. Çankaya Belediyesi önceki gün ilçede aniden bastıran sağanak ve dolu yağışıyla deposu dolu kütleleriyle dolan apartmanı temizledi. İlker Mahallesi 788. Sokak’ta yer alan bir apartmanı temizlemek için tüm birimleriyle seferber olan Çankaya Belediyesi ekipleri büyüklüğü kaya parçasını andıran […]
ANKARA - 30 Mayıs 2018 12:12 A A

Çankaya Belediyesi önceki gün ilçeyi etkisi altına alan sağanak yağış nedeniyle deposu dolu kütleleriyle dolan apartmanı temizledi.

Çankaya Belediyesi önceki gün ilçede aniden bastıran sağanak ve dolu yağışıyla deposu dolu kütleleriyle dolan apartmanı temizledi. İlker Mahallesi 788. Sokak’ta yer alan bir apartmanı temizlemek için tüm birimleriyle seferber olan Çankaya Belediyesi ekipleri büyüklüğü kaya parçasını andıran dolu kütlelerini kepçeye taşıdı.

Kovalarla apartman depo girişinde bulunan dolu yığınlarını yukarıya taşıyan ekipler, var güçleriyle çalışarak apartman sakinlerinin mağduriyetini giderdiler. İlk olarak vidanjör ile apartman içine dolan suyu tahliye eden ekipler, apartman depo girişinde yığınak oluşturan dolu birikintilerini de temizlediler.

ANKARA - 12:12 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.