Parçalı az bulutlu

“Cumhurbaşkanımız Ay’a kadar 4 şeritli yol yapacağım dese, vallahi inanırız”

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak,  Kocaeli ‘nde Sondaj Gemisi için düzenlenen törende konuştu. Albayrak konuşmasında AKP ‘nin icraatlarını anlatırken, bir AKP ‘li seçmenin söylediklerini aktardı. Albayrak şöyle konuştu: Birileri konuşuyor. Birileri de yapıyor. Türkiye’de Ak Parti olarak biz hep yapan tarafında olduk. Geçenlerde seçmen vatandaşlarımızla konuşurken, biri dedi ki, “Vala Ak Parti’ye o kadar güveniyoruz ki Sayın Bakanım. Cumhurbaşkanımız […]
GÜNDEM - 31 Mayıs 2018 18:18 A A

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak,  Kocaeli ‘nde Sondaj Gemisi için düzenlenen törende konuştu. Albayrak konuşmasında AKP ‘nin icraatlarını anlatırken, bir AKP ‘li seçmenin söylediklerini aktardı.

Albayrak şöyle konuştu:

Birileri konuşuyor. Birileri de yapıyor. Türkiye’de Ak Parti olarak biz hep yapan tarafında olduk. Geçenlerde seçmen vatandaşlarımızla konuşurken, biri dedi ki, “Vala Ak Parti’ye o kadar güveniyoruz ki Sayın Bakanım. Cumhurbaşkanımız çıksa, şuradan Ay’a kadar 4 şeritli yol yapacağım dese, Vallahi inanırız”. Yani Ak Parti çıtayı öyle bir noktaya koydu ki, icraat ve hayata geçirme noktasında böyle bir teveccühe mazhar olmuş.

(T24)

GÜNDEM - 18:18 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.