Çorumlu Garip Sapaz, Manisa’da geçirdiği kaza sonucu hayatını kaybetti

  Manisa’nın Saruhanlı Kavşağı’nda, bir otomobil ile ambulansın çarpışması sonucu; 1 kişi yaşamını yitirirken, 6 kişi yaralandı. Soma Devlet Hastanesi’nden, Celal Bayar Üniversitesi Hafsa Sultan Hastanesi’ne hasta götüren Gürsel Mutlu yönetimindeki 45 YB 43 53 plakalı ambulans, Saruhanlı Kavşağı’ndaki  ışıklardan karşıya geçmek isteyen  Garip Sapaz (56)  yönetimindeki 06FFN 95 plakalı otomobille çarpıştı. Kazada;  otomobil sürücüsü  Garip […]
ÇORUM - 15 Ekim 2017 21:16 A A

 

Manisa’nın Saruhanlı Kavşağı’nda, bir otomobil ile ambulansın çarpışması sonucu; 1 kişi yaşamını yitirirken, 6 kişi yaralandı. Soma Devlet Hastanesi’nden, Celal Bayar Üniversitesi Hafsa Sultan Hastanesi’ne hasta götüren Gürsel Mutlu yönetimindeki 45 YB 43 53 plakalı ambulans, Saruhanlı Kavşağı’ndaki  ışıklardan karşıya geçmek isteyen  Garip Sapaz (56)  yönetimindeki 06FFN 95 plakalı otomobille çarpıştı. Kazada;  otomobil sürücüsü  Garip Sapaz, yanındaki kardeşi Hasan Sapaz , ambulansta bulunan Dr. A. Y. ve  sağlık memuru N. S. ve nakil olan çocuk hasta ile  refakatçi  olarak ambulansta bulunan annesi yaralanarak, Saruhanlı Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.

Ankara’da yaşayan ama aslen Çorum’un Gökçam Köyü nüfusuna kayıtlı olan ve bir iş ihalesi için Manisa’ya giden  otomobil sürücüsü Garip Sapaz, kaldırıldığı hastanede doktorların tüm müdahalesine rağmen kurtarılamayarak, yaşamını yitirdi. Polis, kazayla ilgili soruşturma başlattı.

Çorum Hitit Dernekleri Federasyonu ve Hitit Güneşi Gazetesi olarak, Çorumlu hemşehrimiz Garip Sapaz’a Allah’tan  rahmet, tün akrabalarına ve  dostlarına başsağlığı dileriz..

ÇORUM - 21:16 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.