Light rain and snow

Çorum Valisi Kılıç, muhtarlarla bir araya geldi

19 Ekim Muhtarlar Günü programı  ilk olarak, Atatürk Anıtı’nda yapılan Çelenk Sunma Töreni’nin ardından Valilik ziyaretiyle devam etti. Programda; Muhtarlar ve Dernek Başkanları, Çorum Valisi Sayın Necmeddin KILIÇ’ ı makamında ziyaret ettiler. 19 Ekim Muhtarlar Günü münasebetiyle Valiliğimiz tarafından düzenlenen yemekte Vali Kılıç, muhtarlarla bir araya geldi. Yemek programına; Vali Necmeddin KILIÇ, Belediye Başkan Yardımcısı […]
ÇORUM - 19 Ekim 2018 16:02 A A
19 Ekim Muhtarlar Günü programı  ilk olarak, Atatürk Anıtı’nda yapılan Çelenk Sunma Töreni’nin ardından Valilik ziyaretiyle devam etti. Programda; Muhtarlar ve Dernek Başkanları, Çorum Valisi Sayın Necmeddin KILIÇ’ ı makamında ziyaret ettiler.
19 Ekim Muhtarlar Günü münasebetiyle Valiliğimiz tarafından düzenlenen yemekte Vali Kılıç, muhtarlarla bir araya geldi. Yemek programına; Vali Necmeddin KILIÇ, Belediye Başkan Yardımcısı Alper ZAHİR, Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet YABACIOĞLU, İl Emniyet Müdürü Murat KOLCU, İl Jandarma Komutanı J. Kd. Alb. Abdurrahman BAŞBUĞ, daire amirleri ve muhtarlarımız katıldılar.
Yemekte bir konuşma yapan Vali Sayın Necmeddin KILIÇ,
“Kıymetli köy ve mahalle muhtarlarımız her biriniz hoş geldiniz. Muhtarlar bizim yükümüzü çekerler, muhtar arkadaşlarımız bizim kırsal kesimde yaptığımız her tülü faaliyetin tam ortasında yer alırlar. Mahalle muhtarlarımız da bizim genel idare olarak yaptığımız çalışmalara çok ciddi destek verirler. Biz muhtarlarımızdan bu güne kadar ciddi destek aldık. Çok güzel işlere birlikte imza attık. Az zamanda çok iş yaptık. Bir yıl içerisinde alt yapımızın tamamını bitirdik üst yapıya geçtik. Emekleriniz çok büyük. Ben bütün muhtar arkadaşlarıma bölgelerinde yaptıkları hizmetlerden dolayı çok teşekkür ediyorum. Genel idare adına da sizlere çok teşekkür ediyorum. Muhtarlar gününüz kutlu olsun ” diye konuştu.
ÇORUM - 16:02 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.