Parçalı az bulutlu

Çorum Belediyesi, 11 arsayı satışa çıkarttı

    Çorum Belediyesi tarafından şehrin çeşitli yerlerinde bulunan 11 adet arsa ihale usulü ile satışa çıkartılacak. Çorum Belediyesi Basın Birimi’nden yapılan açıklamada mülkiyeti Belediye’ye ait olan ve şehrin muhtelif yerlerinde bulunan 11 adet arsanın 2886 Sayılı Devlet İhale Kanununun 45. Maddesine istinaden açık teklif artırma usulüne göre satışa çıkarıldığı belirtildi. Açıklamada “Gülabibey mahallesinde 6, […]
ÇORUM - 17 Aralık 2018 15:37 A A

 

 

Çorum Belediyesi tarafından şehrin çeşitli yerlerinde bulunan 11 adet arsa ihale usulü ile satışa çıkartılacak.

Çorum Belediyesi Basın Birimi’nden yapılan açıklamada mülkiyeti Belediye’ye ait olan ve şehrin muhtelif yerlerinde bulunan 11 adet arsanın 2886 Sayılı Devlet İhale Kanununun 45. Maddesine istinaden açık teklif artırma usulüne göre satışa çıkarıldığı belirtildi.

Açıklamada “Gülabibey mahallesinde 6, Ayarık mevkiinde 4 ve Ulukavak Mahallesinde 1 olmak üzere toplam 11 adet arsanın ihalesi 19 Aralık 2018 günü saat 14.00’da Meclis Salonu’nda Encümen huzurunda yapılacaktır. İhaleye katılmak isteyen istekliler şartnameyi İmar ve Şehircilik Müdürlüğü’nden temin edebilirler” ifadeleri yer aldı.

ÇORUM - 15:37 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.