10° Açık

ÇİM’in açılışı, Vali Kılıç’ın katılımıyla gerçekleşti

Cinsel istismara uğrama şüphesi altındaki mağdur çocukların ifade alma, adli muayene ve diğer her türlü soruşturma işlemlerinin tek merkezde yapılarak örselenmelerini önlemek amacıyla Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi bünyesinde Çocuk İzlem Merkezi (ÇİM) açıldı. Açılışa Çorum Valisi  Sayın Necmeddin Kılıç, Çorum Milletvekilleri Ahmet Sami Ceylan ve Erol Kavuncu, İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. […]
ÇORUM - 15 Ekim 2018 16:58 A A
Cinsel istismara uğrama şüphesi altındaki mağdur çocukların ifade alma, adli muayene ve diğer her türlü soruşturma işlemlerinin tek merkezde yapılarak örselenmelerini önlemek amacıyla Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi bünyesinde Çocuk İzlem Merkezi (ÇİM) açıldı.
Açılışa Çorum Valisi  Sayın Necmeddin Kılıç, Çorum Milletvekilleri Ahmet Sami Ceylan ve Erol Kavuncu, İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Ömer Sobacı, daire amirleri, sağlık yöneticileri ile sağlık çalışanları katıldı.
Vali Kılıç açılışta yapmış olduğu konuşmasında, Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin her gün güzel şeylere imza attığını belirtti.
Açılışın ardından protokol üyeleri, Çocuk İzlem Merkezi’ni gezerek yetkililerden bilgi aldı.
ÇORUM - 16:58 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.