20° Açık

CHP Lideri:Telefonlarımız dinleniyor

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, genel başkan olduğundan beri telefonunun dinlendiğini söyledi. Kılıçdaroğlu, Erdoğan’ın ‘Ey Kılıçdaroğlu, senin nefes alışını bile biz takip ediyoruz’ sözlerini de hatırlattı. Hürriyet’ten Rıfat Başaran’a konuşan Kılıçdaroğlu, “Bugün telefonda konuşurken bile insanlar bir endişeye kapılıyorsa bu ülkede demokrasi yok demektir. Genel başkan olduğumdan beri benim ve parti yöneticilerimin telefonları dinleniyor zaten. Bu […]
GÜNDEM - 5 Haziran 2018 12:49 A A

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, genel başkan olduğundan beri telefonunun dinlendiğini söyledi. Kılıçdaroğlu, Erdoğan’ın ‘Ey Kılıçdaroğlu, senin nefes alışını bile biz takip ediyoruz’ sözlerini de hatırlattı.

Hürriyet’ten Rıfat Başaran’a konuşan Kılıçdaroğlu, “Bugün telefonda konuşurken bile insanlar bir endişeye kapılıyorsa bu ülkede demokrasi yok demektir. Genel başkan olduğumdan beri benim ve parti yöneticilerimin telefonları dinleniyor zaten. Bu dinlemeler bir kişiye bilgi olarak akıyor. Hatta Erdoğan bir ara, benim için ‘Ey Kılıçdaroğlu, senin nefes alışını bile biz takip ediyoruz’ demişti. Türkiye bir istihbarat devleti oldu. İstihbarat örgütlerinin Erdoğan’a çalıştığı bir devlet oldu. Biz düşman değiliz ki bizi dinliyorsun sen. Bu özel bir hastalık aslında. Devleti yönetememe hastalığı ve kendi geleceğinden endişe duyma hastalığı. Temel Bey (Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu) açıkladı. Filistin dolayısıyla miting yapacaklardı. Telefonları dinlemişler, yurtdışına hemen haber veriyorlar; ‘Efendim miting yapacak muhalefet’ diye. Oradan (Londra) açıklama yaptı ‘Şu tarihte miting yapıyoruz’ diye. Düşünebiliyor musunuz?” diye konuştu.

GÜNDEM - 12:49 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.