Parçalı bulutlu

Çankayalı miniklerden masalsı dokunuşlar

Çankaya Belediyesi Çankaya Evlerinde eğitim alan çocukların resim ve heykellerden oluşan Bir Çankaya Masalı adlı sergisi belediyenin Zülfü Livaneli Kültür Merkezinde açıldı. Çankaya Belediyesi Çankaya Evlerinin geleneksel hale getirdiği Çankaya Evleri Çocuk Sergisinin 3’üncüsü Bir Çankaya Masalı konseptiyle Zülfü Livaneli Kültür Merkezinde açıldı. Çankaya Evlerinde eğitim alan 8-11 yaş arası 150 çocuğun akrilik, pastel boya […]
GENEL - 11 Nisan 2019 14:12 A A


Çankaya Belediyesi Çankaya Evlerinde eğitim alan çocukların resim ve heykellerden oluşan Bir Çankaya Masalı adlı sergisi belediyenin Zülfü Livaneli Kültür Merkezinde açıldı.

Çankaya Belediyesi Çankaya Evlerinin geleneksel hale getirdiği Çankaya Evleri Çocuk Sergisinin 3’üncüsü Bir Çankaya Masalı konseptiyle Zülfü Livaneli Kültür Merkezinde açıldı. Çankaya Evlerinde eğitim alan 8-11 yaş arası 150 çocuğun akrilik, pastel boya ile kara kalem ve heykellerden oluşan 300 eserin yer aldığı sergiye ailelerin yanı sıra Çankaya Belediye Başkan Yardımcısı Nafiz Kaya da katıldı.

Geçtiğimiz Ekim ayından bu yana sanat eğitmeni Gizem Dinç’in verdiği eğitimler doğrultusunda masal kahramanlarını resme ve heykellere dönüştüren Çankayalı çocuklar Çankaya Evleri Çocuk Sergisinin 3’üncüsünü açmanın mutluluğunu ve gururunu yaşadılar.

Bir Çankaya Masalı temasıyla yola çıkan sergi belediyenin Zülfü Livaneli Kültür Merkezinde 20 Nisan’a dek görülebilecek.

GENEL - 14:12 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.