23° Açık

Çankayalı minikler yoga öğreniyor

  Çankaya Belediyesi Çankaya Evleri’nde eğitimlerine devam eden çocuklar yogayla bedeni ve zihni güç kazanıyor. Çankaya Belediyesi Çankaya Evleri’nde kurslara katılan vatandaşlar sosyalleşme imkanı bulurken çocuklar da eğitimlerinin yanı sıra boş vakitlerini sosyal aktiviteler ile değerlendiriyor. Hayatın her alanında insana dokunan hizmetleriyle insan odaklı sosyal demokrat belediyecilik uygulamalarına imza atan Çankaya Belediyesi, Çankaya Evlerinde eğitim […]
ANKARA - 6 Ağustos 2018 12:52 A A

 

Çankaya Belediyesi Çankaya Evleri’nde eğitimlerine devam eden çocuklar yogayla bedeni ve zihni güç kazanıyor.

Çankaya Belediyesi Çankaya Evleri’nde kurslara katılan vatandaşlar sosyalleşme imkanı bulurken çocuklar da eğitimlerinin yanı sıra boş vakitlerini sosyal aktiviteler ile değerlendiriyor.

Hayatın her alanında insana dokunan hizmetleriyle insan odaklı sosyal demokrat belediyecilik uygulamalarına imza atan Çankaya Belediyesi, Çankaya Evlerinde eğitim gören çocukları yoga ile tanıştırarak çocukların farklı bir etkinlik içerisinde yer almalarını sağlıyor.

Nefes alan her canlı yoga yapabilir anlayışıyla Mayıs ayı sonunda 20 çocuğun katılımıyla başlayan Çocuk Yogası, Bademlidere Çankaya Evi’nde devam ediyor. Derin Yoga Atölyesinden Raşit Özdemir’in eğitimlerine katılan 9-14 yaş arası çocuklar, haftanın 1 günü katıldıkları yogayla bedeni ve zihni dinç tutuyor.

Yoga eğitmeni Raşit Özdemir’in gösterdiği yoga tekniklerini uygularken keyifli zaman geçiren çocuklar yoga seanslarının olduğu Pazartesi gününü iple çekiyor.

ANKARA - 12:52 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.