Parçalı bulutlu

BÜYÜKLER AVRUPA GÜREŞ ŞAMPİYONASI’NA ASKİ SPORLU GÜREŞÇİLER DAMGASINI VURDU!

BAŞKAN YAVAŞ’TAN SPORCULARA PASTALI KUTLAMA ASKİ Sporlu Şampiyonlarını makamında ağırlayan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, güreşçilerle birlikte kutlama pastası kesti. Güreşçiler ve Yöneticilerle bir süre sohbet eden Başkan Yavaş, “Hepinizi tebrik ediyorum. Göğsümüzü kabarttınız. Bizim sizin üzerinizde henüz bir emeğimiz yok. Emeği olan herkesten Allah razı olsun. Hiç şüpheniz olmasın ki bundan sonra da Ankara […]
SPOR - 16 Nisan 2019 22:23 A A

BAŞKAN YAVAŞ’TAN SPORCULARA PASTALI KUTLAMA
ASKİ Sporlu Şampiyonlarını makamında ağırlayan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, güreşçilerle birlikte kutlama pastası kesti.

Güreşçiler ve Yöneticilerle bir süre sohbet eden Başkan Yavaş, “Hepinizi tebrik ediyorum. Göğsümüzü kabarttınız. Bizim sizin üzerinizde henüz bir emeğimiz yok. Emeği olan herkesten Allah razı olsun. Hiç şüpheniz olmasın ki bundan sonra da Ankara Büyükşehir Belediyesi olarak elimizden geleni yapıp desteğimizi sürdüreceğiz” dedi.

Spora olan ilginin ve sevginin çocuk yaşlarda kazandırılması gerektiğinin de altını çizen Başkan Yavaş, “Biz Ankara’da en az 1,5 milyon kişiye 7’den 70’e spor yaptırmak amacındayız. İnsanlar her yerde spor yapabilmeli. Onun için spor yapabilecek yerleri çoğaltmak gerekiyor” değerlendirmesinde bulundu. Milli Takım Forması ve Türk Bayrağının hediye edildiği Başkan Yavaş, ASKİ Sporlu Güreşçiler ve yöneticilerle hatıra fotoğrafı da çektirdi.

SPOR - 22:23 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.