Beşiktaş’tan, Negredo’nun transfer iddiasına yanıt gecikmedi

Beşiktaş, Negredo’nun  maliyetiyle ilgili çıkan haberler hakkında basın açıklaması yaparak, haberlerin asılsız olduğunu söyledi. Beşiktaş’ın resmi sitesinden yayımlanan açıklamada; şu ifadelere yer verildi: “Habertürk yazarlarından Atilla Türker’in bugünkü yazısında futbolcumuz Negredo’nun transferiyle ilgili ortaya attığı iddia gerçeklerden uzak, aslı olmayan söylentilerden kurgulanmıştır. Negredo’nun bedava transfer edilebilecek bir durumdaymış gibi gösterildiği yazıda, kulübümüzün 4 milyon Avro’nun […]
GÜNDEM - 8 Şubat 2018 16:33 A A

Beşiktaş, Negredo’nun  maliyetiyle ilgili çıkan haberler hakkında basın açıklaması yaparak, haberlerin asılsız olduğunu söyledi.

Beşiktaş’ın resmi sitesinden yayımlanan açıklamada; şu ifadelere yer verildi:

“Habertürk yazarlarından Atilla Türker’in bugünkü yazısında futbolcumuz Negredo’nun transferiyle ilgili ortaya attığı iddia gerçeklerden uzak, aslı olmayan söylentilerden kurgulanmıştır.
Negredo’nun bedava transfer edilebilecek bir durumdaymış gibi gösterildiği yazıda, kulübümüzün 4 milyon Avro’nun üzerinde zarara uğratıldığı iması kabul edilemez.

Tüm transfer çalışmalarında olduğu gibi, kulübümüz menfaatleri sonuna kadar gözetilerek transferler gerçekleştirilmektedir.

Bahsi geçen konuda elinde herhangi bir belge veya bilgi olan kim var ise, bunları derhal kamuoyu ile paylaşmaya davet ediyoruz.

Hiçbir belgeye dayanmayan, dedikodudan öte temeli olmayan bu haberle ilgili yasal haklarımızı sonuna kadar kullanacağımızı kamuoyuna duyurur, taraftarlarımızın bu tip kurgu haberleri ciddiye almamasını önemle rica ederiz.

Saygılarımızla, “

GÜNDEM - 16:33 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.