10° Açık
  • EURO
  • DOLAR

Başkan Zeki Gül’den, Vali Çiftçi’ye hayırlı olsun ziyareti

Belediye Başkanı Zeki Gül, Meclis Üyeleri ile birlikte Vali Mustafa Çiftçi’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Vali Mustafa Çiftçi Çorum’a gelmekten memnun olduğunu ifade ederek, “İyi ki böyle bir yere tayin olmuşum. Görev yaptığımız süreç içerisinde şehrimize elimizden geldiğince hizmet edeceğiz. Milletvekillerimizle, belediyemizle, il müdürlüklerimizle, kaymakamlıklarımızla en iyi hizmeti vermeye gayret edeceğiz. Bu makamlar sefa sürülecek […]
ÇORUM - 13 Kasım 2018 14:33 A A

Belediye Başkanı Zeki Gül, Meclis Üyeleri ile birlikte Vali Mustafa Çiftçi’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Vali Mustafa Çiftçi Çorum’a gelmekten memnun olduğunu ifade ederek, “İyi ki böyle bir yere tayin olmuşum. Görev yaptığımız süreç içerisinde şehrimize elimizden geldiğince hizmet edeceğiz. Milletvekillerimizle, belediyemizle, il müdürlüklerimizle, kaymakamlıklarımızla en iyi hizmeti vermeye gayret edeceğiz. Bu makamlar sefa sürülecek yerler değil. Hizmet etmek için milletin emaneti olan yerler. Allah giderken eserler bırakmayı nasip etsin” şeklinde konuştu.

Vali Mustafa Çiftçi, Belediye Başkanı Zeki Gül’ün görev yaptığı süreç içerisinde elinden gelen gayreti göstereceğini belirterek, “Bu makamlar sefa sürülecek yerler değil. Hizmet etmek için milletin emaneti olan yerler” dedi.Vali Çiftçi Başkan Gül ve Meclis Üyelerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

Belediye Başkanı Zeki Gül ise Çorum’a hizmet konusunda işbirliği içerisinde en güzelini yapacaklarını dile getirerek, “Valimiz gelmeden kendisinin insani ve idari açıdan Çorum için çok önemli bir değer olduğunu söylediler. Bizde bu noktada son derece mutlu ve memnun olduk. Birlikte en güzel hizmetleri yapacağımıza inanıyorum” diye konuştu.

ÇORUM - 14:33 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.