Başkan Tuna istişarelere devam ediyor

Sincan Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna, muhtarlarla bir araya geldi. Birlikte yönetim anlayışıyla çalışmalarına yön veren Başkan Tuna, Sincan’daki muhtarı aynı sofrada buluşturdu. Sincan Kaymakamı Abdullah Küçük ile birlikte muhtarları dinleyen Başkan Tuna, yapılacak yeni projelerle ilgili muhtarların fikirlerini aldı. Sincan Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna istişare toplantılarına devam ediyor. Her fırsatta Sivil […]
ANKARA - 6 Kasım 2017 13:26 A A

Sincan Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna, muhtarlarla bir araya geldi. Birlikte yönetim anlayışıyla çalışmalarına yön veren Başkan Tuna, Sincan’daki muhtarı aynı sofrada buluşturdu. Sincan Kaymakamı Abdullah Küçük ile birlikte muhtarları dinleyen Başkan Tuna, yapılacak yeni projelerle ilgili muhtarların fikirlerini aldı.

Sincan Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna istişare toplantılarına devam ediyor. Her fırsatta Sivil Toplum Kuruluşları, esnaf ve vatandaşlarla buluşan Başkan Tuna bu defa Sincan’da görev yapan muhtarla bir araya geldi. Sincan Kültür Evi’nde gerçekleşen istişare toplantısına; Sincan Kaymakamı Abdullah Küçük ve AK Parti Sincan İlçe Başkanı Fatih Omaç da katıldı.

“SİNCAN’I İLERİYE TAŞIYACAĞIZ”

Muhtarları halk ile vatandaş arasındaki bir köprü olarak nitelendiren Başkan Tuna “İstişare toplantıları bizim için çok önemli… Şehrimizin ihtiyaçlarını hep birlikte belirleyerek en kısa sürede çözüme kavuşturulması için gayret ediyoruz. Muhtarlarımıza duyarlılıkları ve ilgileri için teşekkür ediyorum. Sincan’ı hep birlikte daha da ileriye taşıyacağız” dedi.

“SİZLER DEĞERLİSİNİZ”

İlçede kurum ve kuruluşların bir arada hareket etmesinden çok memnun olduğunu ifade eden Sincan Kaymakamı Abdullah Küçük “Muhtarlık yönetim geleneğimizin en eski kurumlarından biridir. Bizler yaptığımız hizmetleri vatandaşa ulaştırmak istediğimizde başvurduğumuz ilk kişiler sizlersiziniz. Sizler akil insanlarsınız bu yüzden çok değerlisiniz” ifadelerini kullandı.

Sincan Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna’nın her fırsatta kendilerine büyük değer verdiğini ifade eden Sincan Muhtarlar Derneği Başkanı Mehmet Pehlivan ise “istişare toplantılarından son derece memnunuz. Sayın başkanımız sürekli kurum temsilcileri ile bizi bir araya getirerek önerilerimizi ve sıkıntılarımızı da direk muhataplarına anlatma fırsatı sunuyor. Sincan’daki bu dayanışma, uyum ve birliktelikten çok memnunuz ”dedi.

ANKARA - 13:26 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.