15° Parçalı bulutlu

Başkan Şahiner sözünde durdu

Sungurlu’da gittiği parkta oyuncakların kırıldığını gören ve kıran kişilere isyan eden minik Fatımatüzzehra, çektiği video ile Belediye Başkanından yardım istemiş, minik Fatımatüzzehra’nın isyanına duyarsız kalmayan Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner parkı yeniletti. Bahçelievler Mahallesi Ofis yanında bulunan parktaki oyuncaklara kimliği belirsiz kişiler tarafından zarar verilmiş, oyun için gittiği parkta oyuncakların kırıldığını gören minik Fatımatüzzehra, kıran kişilere […]
ÇORUM - 3 Eylül 2018 15:26 A A

Sungurlu’da gittiği parkta oyuncakların kırıldığını gören ve kıran kişilere isyan eden minik Fatımatüzzehra, çektiği video ile Belediye Başkanından yardım istemiş, minik Fatımatüzzehra’nın isyanına duyarsız kalmayan Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner parkı yeniletti.

Bahçelievler Mahallesi Ofis yanında bulunan parktaki oyuncaklara kimliği belirsiz kişiler tarafından zarar verilmiş, oyun için gittiği parkta oyuncakların kırıldığını gören minik Fatımatüzzehra, kıran kişilere isyan ederek bir video çekti ve Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner’den yardım istemişti.

Minik Fatımatüzzehra ve babasını makamında ağırlayan Başkan Şahiner, parkı yenileme sözü vermişti.

Belediye ekipleri tarafından oyun gruplarının boyandığı parkta, kırılan oyuncaklar yenilenirken, zemin ise elden geçirildi. Ayrıca parkın  çevre düzenlemesi yapılarak ağaçlandırıldı.

ÇORUM - 15:26 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.