16° Hafif yağmur

Başkan Şahiner, bayanlarla Sungurlu’yu konuşuyor

  Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, geçtiğimiz aylarda başlattığı projeyle ilçenin bayanlarıyla Mesire Kafe’de kahvaltıda bir araya gelmeye devam ediyor. Akçakent Mahallesi Yeni Toki mevkinde ikamet eden bayanları mesirede misafir eden Şahiner,”Sungurlumuz için çalışmalarımızda sizlerin fikirleri çok önemli. Bir aile meclisi oluşturarak sizleri burada misafir ediyoruz.Sizlerde bizleri kırmayarak davetimize icabet ettiniz. Hepinize teşekkür ederim. Burada […]
ÇORUM - 15 Ekim 2018 13:46 A A
 
Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, geçtiğimiz aylarda başlattığı projeyle ilçenin bayanlarıyla Mesire Kafe’de kahvaltıda bir araya gelmeye devam ediyor.
Akçakent Mahallesi Yeni Toki mevkinde ikamet eden bayanları mesirede misafir eden Şahiner,”Sungurlumuz için çalışmalarımızda sizlerin fikirleri çok önemli. Bir aile meclisi oluşturarak sizleri burada misafir ediyoruz.Sizlerde bizleri kırmayarak davetimize icabet ettiniz. Hepinize teşekkür ederim. Burada aldığımız notlarımızla taleplerinizi yerine getirmeye ve daha güzel bir Sungurlu için sizlerle birlikte çalışmaya devam edeceğiz”diye konuştu.
ÇORUM - 13:46 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.