Parçalı bulutlu

Başkan Ercan,hemşehrileri ile hasret giderdi

Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan, Ankara’da yaşayan hemşerileri ile iftarda buluştu. Kırşehirliler Derneği tarafından düzenlenen iftar yemeğinde konuşan Başkan Ercan, “Kırşehirli olmaktan gurur duyuyor ve her yerde Kırşehirli olmanın sorumluluğunu taşıyorum.” diye konuştu. İllerin Ankara’da bulunan derneklerine sık sık ziyaretlerde bulunan Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan bu kez hemşehrileri ile bir araya geldi. Başkan Ercan […]
ANKARA - 7 Haziran 2018 12:45 A A

Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan, Ankara’da yaşayan hemşerileri ile iftarda buluştu. Kırşehirliler Derneği tarafından düzenlenen iftar yemeğinde konuşan Başkan Ercan, “Kırşehirli olmaktan gurur duyuyor ve her yerde Kırşehirli olmanın sorumluluğunu taşıyorum.” diye konuştu.

İllerin Ankara’da bulunan derneklerine sık sık ziyaretlerde bulunan Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan bu kez hemşehrileri ile bir araya geldi. Başkan Ercan Ankara’da Kırşehirliler Derneği tarafından düzenlenen İftar yemeğine katıldı. Başkan Ercan’ın yanı sıra Ak Parti Milletvekili adayları Hacı Turan ve Serhat Bayar ile Kırşehirli çok sayıda tanınmış isim, bürokrat, işadamı ve siyasetçi de bir araya geldi.

“KIRŞEHİRLİ OLMAK ÖZEL BİR DUYGU”

İftar sonrası hemşehrilerine seslenen Başkan Ercan, “Kırşehirli olmak çok özel bir duygu. Sincan’da bulunduğum her ortamda Kırşehirli olmanın sorumluluğunu taşıyorum.” diye konuştu.

ADAYLAR DESTEK İSTEDİ

Ankara’dan aday gösterilen Ak Parti Milletvekili adayları Hacı Turan ile Serhat Bayar hemşehrilerine kendilerini tanıtıp destek istedi. Adaylar konuşmalarında bu seçimde de Kırşehir’den gücünü göstermelerini beklediklerini dile getirdi.

ANKARA - 12:45 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.