14° Açık
  • EURO
  • DOLAR

Başkan Ercan vatandaşlarla çay içti, istişarelerde bulundu

Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan, göreve geldiği günden beri esnafın ve vatandaşların sorunlarını bire bir dinlemeye ve bu doğrultuda çözümler üretmeye devam ediyor. Yoğun tempoda çalışmalarını sürdüren Başkan Ercan, hafta sonunu da piknik yapan vatandaşlar ile esnafa ayırıyor. Sincan parklarını gezen Başkan Ercan piknik yapan vatandaşların sofrasına konuk oldu, yoğun ilgi gösteren vatandaş ve çocuklarla […]
ANKARA - 1 Ekim 2018 12:22 A A

Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan, göreve geldiği günden beri esnafın ve vatandaşların sorunlarını bire bir dinlemeye ve bu doğrultuda çözümler üretmeye devam ediyor.

Yoğun tempoda çalışmalarını sürdüren Başkan Ercan, hafta sonunu da piknik yapan vatandaşlar ile esnafa ayırıyor. Sincan parklarını gezen Başkan Ercan piknik yapan vatandaşların sofrasına konuk oldu, yoğun ilgi gösteren vatandaş ve çocuklarla fotoğraf çektirdi.

“HALKLA İÇ İÇE OLMAK BENİ MUTLU EDİYOR”

Tek tek vatandaşlarla selamlaşan Başkan Ercan, yaklaşan yerel seçimlere ilişkin istişarelerde bulunurken, vatandaşların derdine de kulak verdi. Başkan Ercan, “Esnafımızın sıkıntısı ve sorunları olduğu kadar vatandaşlarımızın da soruları ve talepleri var. Halkımızla görüş alışverişinde bulunmak, iç içe olmak beni mutlu ediyor” diye konuştu.

BAŞKAN ERCAN ESNAFI YALNIZ BIRAKMIYOR

Sincan Esnafının her zaman ve her fırsatta yanında olan Başkan Ercan iş yerleri, taksi ve dolmuş esnafını gezdi. Ziyaretlerinin kendilerini memnun ettiğini belirten esnaf, Başkan Ercan’ı “şeffaf ve ulaşılabilir Başkan” olarak tanımlıyor. Başkan Ercan da “Esnafımız İlçemizin can simididir. Esnafımızın sıkıntılarının giderilmesi demek İlçemizin de sıkıntılardan arınması demektir.” sözleriyle esnafın önemini vurguladı.

ANKARA - 12:22 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.