20° Açık

Başkan Ercan, esnaf ile iftarda buluştu

Her akşam farklı noktalarda Sincan halkı ile iftar sofrasında buluşan Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan çarşı esnafını da unutmadı. Başkan Ercan Ak Parti Sincan İlçe Başkanlığınca düzenlenen iftarda Sincan’da iş yerleri bulunan esnaf ile bir araya geldi. Her daim esnafın yanında olmaya özen gösteren, ‘Esnaf Sincan’ın bel kemiğidir’ diyerek esnafın derdine kulak veren Sincan Belediye […]
GÜNDEM - 5 Haziran 2018 16:26 A A

Her akşam farklı noktalarda Sincan halkı ile iftar sofrasında buluşan Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan çarşı esnafını da unutmadı. Başkan Ercan Ak Parti Sincan İlçe Başkanlığınca düzenlenen iftarda Sincan’da iş yerleri bulunan esnaf ile bir araya geldi.

Her daim esnafın yanında olmaya özen gösteren, ‘Esnaf Sincan’ın bel kemiğidir’ diyerek esnafın derdine kulak veren Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan bu kez esnaf ile iftar sofrasında buluştu. Ak Parti Sincan İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen çarşı esnafı iftar buluşmasına katıldı.

Ak parti Sincan İlçe Başkanı Soner Arslanargun, AK Parti Ankara Milletvekili Ahmet Gündoğdu ile Milletvekili adayı Kurtcan Çelebi de esnaf ile aynı sofradaydı.

ÇARŞI ESNAFINDAN DESTEK

Başkan Ercan iftar sonrası yaptığı konuşmasında 24 Haziran seçimlerinin önemini anlattı, “Sincan hiçbir zaman bizi yanıltmadı.” dedi. Ankara Milletvekili Ahmet Gündoğdu da “Cumhurbaşkanımız sayesinde büyüyen ülke konumuna geldik. Bundan geri adım atılmasına müsaade etmeyin. 24 Haziran’da yeniden demokrasi zaferini yaşayacağız.” diye konuştu.

Başkan Ercan iftar sonrasında iş yerlerini tek tek gezdi, 24 Haziran sürecinde dua ve desteklerini eksik etmemelerini istedi. Çarşı esnafı da desteklerinin devam edeceğini vurguladı.

GÜNDEM - 16:26 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.