10° Açık

Atatürk Meydanı’ndaki çalışmalar aralıksız sürüyor

  Sungurlu Belediyesi tarafından Atatürk Meydanı’nda başlatılan yenileme çalışması tüm hızıyla devam ediyor. Sungurlu Belediyesi Başkanı Abdulkadir Şahiner çalışma hakkında yaptığı açıklamada, “İlçenin tek meydanı olma özelliğini taşımasına rağmen yıllardır tek bir çivi dahi çakılmayan Atatürk meydanı Sungurlu’nun çehresini değiştirmeye hazırlanıyor” dedi. Başkan Şahiner, İlçe merkezinde bulunan ve dışarıdan gelen herkesin önünden geçtiği ve düzenlenen […]
ÇORUM - 2 Ağustos 2018 14:44 A A

 

Sungurlu Belediyesi tarafından Atatürk Meydanı’nda başlatılan yenileme çalışması tüm hızıyla devam ediyor.
Sungurlu Belediyesi Başkanı Abdulkadir Şahiner çalışma hakkında yaptığı açıklamada, “İlçenin tek meydanı olma özelliğini taşımasına rağmen yıllardır tek bir çivi dahi çakılmayan Atatürk meydanı Sungurlu’nun çehresini değiştirmeye hazırlanıyor” dedi.
Başkan Şahiner, İlçe merkezinde bulunan ve dışarıdan gelen herkesin önünden geçtiği ve düzenlenen tüm programlarda dolup taşan Atatürk meydanı yenilenerek Sungurlu’ ya yakışır bir hale bürünecek. Sungurlu Belediye Başkanlığımız tarafından başlatılan çalışmalar sonucunda parke taşları yenilenecek, dekoratif beton ve banklarla süslenecek olan meydanın yapımı kısa bir sürede tamamlanarak Sungurlu halkının hizmetine sunulacak” dedi.

ÇORUM - 14:44 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.