15° Parçalı bulutlu

Aşık Veysel’in torunu Çiğdem Özer, İYİ Parti’den istifa etti

İYİ Parti  Genel Başkanı Meral Akşener’in danışmanı ve Aşık Veysel’in torunu Çiğdem Özer, sosyal medya hesabı Twitter’dan partisinden istifa ettiğini duyurdu. Genel İdare Kurulu Üyesi de olan Özer,  Twitter’da yaptığı açıklamada, şu ifadeleri kullandı: ”Sayın Genel Başkanımız Meral Akşener hanımefendinin daveti üzerine ve uzun görüşmelerimiz neticesinde kadın hareketine inanarak 22 yıllık profesyonel iş hayatımı bırakıp İyi […]
GÜNDEM - 4 Eylül 2018 17:28 A A

İYİ Parti  Genel Başkanı Meral Akşener’in danışmanı ve Aşık Veysel’in torunu Çiğdem Özer, sosyal medya hesabı Twitter’dan partisinden istifa ettiğini duyurdu.

Genel İdare Kurulu Üyesi de olan Özer,  Twitter’da yaptığı açıklamada, şu ifadeleri kullandı:

”Sayın Genel Başkanımız Meral Akşener hanımefendinin daveti üzerine ve uzun görüşmelerimiz neticesinde kadın hareketine inanarak 22 yıllık profesyonel iş hayatımı bırakıp İyi Parti’ye katılmıştım, bugün ise gördüğüm lüzum üzerine partiden ayrılma kararı aldım. Partiye geldiğim gibi gitmek istedim ve Sayın Genel Başkanımızı ziyaret ederek kendisiyle helalleştim. Partinin kuruluşundan itibaren gerek Sayın Genel Başkanımızın Cumhurbaşkanı olması adına, gerekse seçimlerde İzmir’den milletvekili çıkarabilmek adına çok çalışarak mücadele ettim, bu süreçte pek çok deneyim edinme ve dost kazanma fırsatım oldu. Başta Sayın Genel Başkanımız olmak üzere, Parti Yönetimine, Parti Teşkilatı Üyelerine ve İzmir halkına desteklerinden dolayı teşekkür eder, şükranlarımı sunarım. Ülkemizin, kamu sektörü, özel sektör, sivil toplum kuruluşları olmak üzere hepimizin çaba göstermesine ihtiyacı var. Ben de daha iyi bir Türkiye yolundaki mücadeleme yılmadan devam edeceğim.”

İşte o paylaşım:

 

GÜNDEM - 17:28 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.