Ankara Tabip Odası seçimlerini, Çağdaş Hekimler kazandı

  Ankara Tabip Odası Olağan Seçimli Genel Kurulu, Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi İbni Sina Hastanesi Hasan Ali Yücel Salonu’nda gerçekleştirildi. Secim sonucunda tüm seçili kurulları ve TTB delegasyonunu kazanan; “Adımıza,odamıza ve mesleğimize sahip çıkıyoruz” sloganıyla seçimlere katılan Çağdaş Hekimler oldu. ATO Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Vedat Bulut’un açılış konuşmasının ardından sivil toplum örgütleri ve siyasi […]
ANKARA - 13 Nisan 2018 19:51 A A

 

Ankara Tabip Odası Olağan Seçimli Genel Kurulu, Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi İbni Sina Hastanesi Hasan Ali Yücel Salonu’nda gerçekleştirildi. Secim sonucunda tüm seçili kurulları ve TTB delegasyonunu kazanan; “Adımıza,odamıza ve mesleğimize sahip çıkıyoruz” sloganıyla seçimlere katılan Çağdaş Hekimler oldu.

ATO Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Vedat Bulut’un açılış konuşmasının ardından sivil toplum örgütleri ve siyasi partilerin temsilcileri mesajlarını iletti. Konuşmaların ardından ATO Genel Sekreteri Dr. Mine Önal 2016-2018 dönemi çalışma raporunu, ATO Yönetim Kurulu üyesi Dr. Zafer Çelik mali raporu, Dr. Atila Ilıman da denetleme kurulu raporunu sundu.

Ankara Tabip Odası 2018-2020 dönemi yönetimine aday olan Çağdaş Hekimler, Türk Hekimleri Birliği ve Hekimiz Biz grupları listelerini Divan’a sundu. Üç grubun katıldığı Seçimler, 08 Nisan Pazar günü Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Morfoloji Kafeteryasında yapıldı.

Secim sonucunda tüm seçili kurulları ve TTB delegasyonunu kazanan; “Adımıza,odamıza ve mesleğimize sahip çıkıyoruz” sloganıyla seçimlere katılan Çağdaş Hekimler oldu.

ANKARA - 19:51 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.