Parçalı az bulutlu

Akdağ: Saadet Partisi, CHP’nin kuyruğuna takıldı

  Başbakan Yardımcısı Recep Akdağ, İstanbul’da gerçekleştirdiği bir dernek ziyaretinde konuştu. Akdağ’ın gündeminde, ‘Millet İttifakı’ vardı.  Saadet Partisi yöneticilerinin CHP’nin kuyruğuna takıldıklarını ileri süren Akdağ, “Bugün Saadet Partisi’ne verilen her oy, Cumhuriyet Halk Partisi’ne verilmiş oydur” dedi. DUVAR’da yer alan habere göre Akdağ, şu ifadeleri kulladı; “Etrafımızda kafası karışanlar var. Sayıları çok değil. 100 kişiden 5-7 […]
GÜNDEM - 4 Haziran 2018 13:53 A A

 

Başbakan Yardımcısı Recep Akdağ, İstanbul’da gerçekleştirdiği bir dernek ziyaretinde konuştu. Akdağ’ın gündeminde, ‘Millet İttifakı’ vardı.  Saadet Partisi yöneticilerinin CHP’nin kuyruğuna takıldıklarını ileri süren Akdağ, “Bugün Saadet Partisi’ne verilen her oy, Cumhuriyet Halk Partisi’ne verilmiş oydur” dedi.

DUVAR’da yer alan habere göre Akdağ, şu ifadeleri kulladı; “Etrafımızda kafası karışanlar var. Sayıları çok değil. 100 kişiden 5-7 kişidir. Karar da veremiyorlar. Şimdi ne işi vardı da Saadet Partisi’nin yöneticileri gittiler Cumhuriyet Halk Partisi’nin kuyruğuna takıldılar. Bugün Saadet Partisi’ne verilen her oy, Cumhuriyet Halk Partisi’ne verilmiş oydur. Üç tane milletvekili götüreceksin diye oraya ne olacak yani? Millet meclisinde kuruldun koltuğa ama verdiğin oyların hepsi gitti Cumhuriyet Halk Partisi’ne yazıldı. Değer mi? Günah değil mi? Onun için bu tarafa oy verebilecek ya da vermeyi düşünen ailelere, kardeşlerimize mutlaka bu dönemde ulaşmalısınız. Zihni karışmış olanlar varsa onların da mutlaka zihinlerine açıklık getireceğiz.”

 

GÜNDEM - 13:53 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.