Akbağ yeni filmi açıkladı: Ata senaryoya başladı

  Sanatçı Demet Akbağ, ÇABA Derneği’nin ‘Evimizin Sağlık Elçileri’ projesi kapsamında Çanakkaleli kadınlarla buluştu. Akbağ, yaz sonunda yeni bir film çekeceklerini “Seyirci Eyyvah Eyvah’ın devamını bekliyor ancak biz yapmış olmak için bir şey yapmak istemiyoruz, içimize sinmeli. Ata da ısrarla yeni bir şey üretmek istiyor” sözleriyle açıkladı. Akbağ “Aramızda abla-kardeş ilişkisi de olduğu için birlikte […]
GÜNDEM - 3 Nisan 2018 18:53 A A

 

Sanatçı Demet Akbağ, ÇABA Derneği’nin ‘Evimizin Sağlık Elçileri’ projesi kapsamında Çanakkaleli kadınlarla buluştu. Akbağ, yaz sonunda yeni bir film çekeceklerini “Seyirci Eyyvah Eyvah’ın devamını bekliyor ancak biz yapmış olmak için bir şey yapmak istemiyoruz, içimize sinmeli. Ata da ısrarla yeni bir şey üretmek istiyor” sözleriyle açıkladı.

Akbağ “Aramızda abla-kardeş ilişkisi de olduğu için birlikte üretmeyi, çalışmayı seviyoruz. Yeni filmi ağustos ya da eylül gibi çekeriz” dedi. Demet Akbağ ile Ata Demirer bugüne kadar; Neredesin Firuze, Eyvah Eyvah, Eyvah Eyvah 2, Eyvah Eyvah 3 ve Niyazi Gül Dört Nala gibi yapımlarda birlikte rol aldı.

GÜNDEM - 18:53 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.