AK Parti’nin Çorum Belediye Başkan Adayı Zeki Gül

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Çorum Belediye Başkanlığı için Zeki Gül isminde karar verdi. AK Parti İl Başkanı Mehmet Karadağ, Belediye Başkan vekili Ahmet Yabacıoğlu ve Belediye Başkan Yardımcısı Zeki Gül bugün Ankara’ya giderek ,AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erol Kaya ile bir görüşme yaptılar. Çorum Hakimiyet’ten M. Burak Yalçın’ın haberine göre; görüşme de Çorum […]
ÇORUM - 2 Şubat 2018 15:45 A A

 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Çorum Belediye Başkanlığı için Zeki Gül isminde karar verdi.

AK Parti İl Başkanı Mehmet Karadağ, Belediye Başkan vekili Ahmet Yabacıoğlu ve Belediye Başkan Yardımcısı Zeki Gül bugün Ankara’ya giderek ,AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erol Kaya ile bir görüşme yaptılar.

Çorum Hakimiyet’ten M. Burak Yalçın’ın haberine göre; görüşme de Çorum Belediye Başkanlığı için AK Parti grubunun adayı olarak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Zeki Gül üzerinde karar kılındığı belirtildi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erol Kaya sosyal medya hesabından Çorum Belediye Başkanlığı için Zeki Gül’ün aday gösterildiğini belirterek “Çorum Belediye Başkanlığına sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleriyle Zeki Gül karar verilmiştir. Hayırlı olsun.” dedi.

Zeki Gül, Pazartesi günü yapılacak meclis toplantısında AK Parti grubunun adayı olarak meclis üyelerinin karşısına çıkacak.

ÇORUM - 15:45 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.