8 yaşındaki Emiralp, Başkan Ertürk’le röportaj yaptı

Kahramankazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk, ilkokul öğrencisi 8 yaşındaki Emiralp Üstündağ’ı makamında ağırladı. Minik Emiralp, çekimlerini sürdürdüğü “Tüm Yönleriyle Kahramankazan” isimli belgesel için Başkan Ertürk’le keyifli bir röportaj gerçekleştirdi. Keçiören’deki Şinasi İlkokulu 2’inci sınıf öğrencisi Emiralp Üstündağ, Kahramankazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk’ü ziyaret etti. “Tüm Yönleriyle Kahramankazan” isimli bir belgesel hazırlayan Emiralp, bu kapsamda Başkan […]
ANKARA - 22 Aralık 2017 15:54 A A

Kahramankazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk, ilkokul öğrencisi 8 yaşındaki Emiralp Üstündağ’ı makamında ağırladı. Minik Emiralp, çekimlerini sürdürdüğü “Tüm Yönleriyle Kahramankazan” isimli belgesel için Başkan Ertürk’le keyifli bir röportaj gerçekleştirdi.

Keçiören’deki Şinasi İlkokulu 2’inci sınıf öğrencisi Emiralp Üstündağ, Kahramankazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk’ü ziyaret etti. “Tüm Yönleriyle Kahramankazan” isimli bir belgesel hazırlayan Emiralp, bu kapsamda Başkan Ertürk’le bir röportaj gerçekleştirdi. Başkan Ertürk, Emiralp’in 15 Temmuz hain darbe girişimini engellenmesinde Kahramankazan’ın gösterdiği destansı direniş ve ilçeye ilişkin sorularını yanıtladı. Röportaj sırasında minik Emiralp’e, annesi Yasemin ve babası Abdullah Üstündağ da eşlik etti. Başkan Ertürk yakından ilgilendiği misafirlerine çeşitli hediyeler takdim etti.

Haberlerden etkilendim

Minik Emiralp, belgeseli “İlk Belgeselim” projesi kapsamında hazırladığını belirterek, “15 Temmuz darbe girişimi sırasında Kahramankazan’da yanları ve ilçe halkının darbecilere karşı verdiği mücadeleyi haberlerde izledim. Bu beni çok etkiledi ve ben de belgeselimin konusunun Kahramankazan olmasına karar verdim. Başkanımıza değerli vakitlerini bana ayırdığı için teşekkür ederim. Kahramankazan’ı yemeklerinden kültürüne, 15 Temmuz’dan coğrafyasına kadar tüm yönleriyle anlatacağım belgeselim umarım başaralı olur” dedi. Minik Emiralp büyüdüğünde de belgesel yönetmeni olmayı ve gezip gördüğü yerleri Türk halkına anlatan belgeseller yapmayı istediğini söyledi.

Başarılar diliyorum

Başkan Ertürk de, hazırladığı belgesel ve belgeselde kendisine de yer verdiği için Emiralp’e teşekkür etti. Minik Emiralp’in Kahramankazan’a gösterdiği bu ilginin kendisini çok duygulandırdığını ifade eden Ertürk, “Emiralp kardeşimizi inşallah büyüdüğünde önemli yerlerde vatanına, milletine, devletine ve insanlığa faydalı işler yaparken göreceğiz. Kendisine hayatında başarılar diliyorum” diye konuştu.

ANKARA - 15:54 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.